Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ šiandien švenčia reikšmingą sukaktį – 15 metų iš eilės Palangą jungia su Ryga. Per šiuos metus oro bendrovė kasdien sujungė Lietuvos pajūrį su Latvijos sostine. Ji užtikrina keleiviams sklandų susisiekimą per savo bazę su plačiu „airBaltic“ tinklu ir likusiu pasauliu, su daugiau nei 20 bendrojo kodo skrydžių partnerių.

„Lietuva yra viena iš mūsų gimtųjų rinkų, ir mes siekiame gerinti susisiekimą iš jos. Metams bėgant pastebėjome keleivių šiuo maršrutu augimą ir džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams platų kelionių pasirinkimą su vieno langelio jungtimi per „airBaltic“ buveinę. Neseniai paskelbėme, kad gegužę pradėsime teikti tiesioginius skrydžius iš Palangos į Amsterdamą, ir tai rodo mūsų įsipareigojimą didinti savo rinkos dalį Lietuvoje“, – teigė „airBaltic“ prezidentas ir generalinis direktorius Martinas Gaussas.

„Esame dėkingi savo partneriams, Lietuvos oro uostams, už bendradarbiavimą per visus šiuos metus ir tikimės, kad mūsų bendradarbiavimas tęsis ir ateityje“, – išskyrė M. Gaussas.

„Džiaugiamės ilgalaike ir augančia partneryste su „airBaltic“. Bendrovės 15 metų veikla Palangoje pastebimai prisidėjo prie vakarų Lietuvos pasiekiamumo gerinimo, o stiprėjantis Lietuvos oro uostų ir oro bendrovės bendradarbiavimas bei „airBaltic“ plėtros planai atvers naujas galimybes regiono verslo sektoriaus plėtrai. Ryškus pokytis numatomas pradėjus skrydžius tarp Palangos ir Amsterdamo. Ši kryptis leis Vakarų Lietuvai atsirasti globaliame žemėlapyje“, – sakė Lietuvos oro uostų generalinis direktorius Simonas Bartkus.

Nuo 2009 m. balandžio 1 d., kai oro bendrovė „airBaltic“ pirmą kartą skrido šiuo maršrutu, ji pervežė daugiau nei 545 tūkst. keleivių ir atliko 11 tūkst. skrydžių tarp abiejų miestų.

Šiais metais „airBaltic“ planuoja plėtrą Palangoje, pradėdama tiesioginį skrydį į Amsterdamą. Pirmasis skrydis planuojamas gegužės 29 d., o oro bendrovė šiuo maršrutu skraidins du kartus per savaitę. 2024 m. „airBaltic“ sujungs Lietuvą 19 krypčių ir toliau bazuos du orlaivius Vilniuje. Visuose skrydžiuose oro bendrovė keleiviams siūlo dvi paslaugų klases – ekonominę ir verslo.

Paskutinė atnaujinimo data: 2024 04 04 d. 10:26
Atgal
X