Leisti

Užsakyti čia

Palangos oro uoste siūlome galimybę rinktis iš trijų stovėjimo aikštelių, valdomų valstybinių numerių nuskaitymo sistema.

  • P1 ir P2 - trumpalaikio stovėjimo aikštelės, esančios arčiau terminalo, skirtos svečiams pasitikti ar išlydėti. Patogi infrastuktūra leis nesunkiai pasiekti išvykimo ar atvykimo terminalus.
  • P3 - ilgalaikio stovėjimo aikštelė skirta tiems, kurie išvyksta ilgesniam laikotarpiui. Stovėjimo aikštelė nutolusi nuo oro uosto apie 30 metrų.

Atkreipiame dėmesį, kad jūsų patogumui visose parkavimo aikštelėse (P1, P2, P3), esančiose šalia atvykimo terminalo, automobilis pirmąsias 15 minučių gali stovėti nemokamai*.

*Vieną kartą per parą.


Jei karantino metu automobilį teko palikti Palangos oro uosto automobilių stovėjimo aikštelėse, prašome kreiptis į info@palanga-airport.lt. 

Dėl situacijos su viruso COVID-19 išplitimu pasaulyje, Palangos oro uosto administracija sutinka leisti pakeisti automobilių rezervacijos laiką į vėlesnį arba grąžinti pinigus už užsakytą ilgalaikį stovėjimą Palangos ilgalaikio stovėjimo aikštelėse tais atvejais, kai atšaukiami skrydžiai arba nutariama nevykti į užsienio šalis.

Tokiu atveju pageidaujančių padaryti pakeitimą arba pinigų grąžinimą maloniai prašome kreiptis elektroniniu paštu info@palanga-airport.lt, nurodant rezervacijos duomenis: vardą, pavardę, sąskaitos numerį, banko kodą, ir atsiunčiant planuotos kelionės dokumentą: bilietų užsakymą, atšaukimą. Kompensacijos išmokamos 10 d.d. laikotarpyje. Dėkojame už Jūsų supratingumą.

[[#ex]]

Svotėjimo aikštelių planas ir įkainiai

[[#ex]]

Paskutinė atnaujinimo data: 2021 06 09 d. 16:13
Atgal
X